ELRAF instalacje i pomiary elektryczne
fb
fb

Firma ELRAF INSTALACJE I POMIARY ELEKTRYCZNE rozpoczęła działalność w roku 2009. Założycielem firmy jest Rafał Runo elektryk z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży elektroinstalacyjnej. ELRAF jest prężnie rozwijającą się firmą zlokalizowaną w Wałbrzychu. Podstawowym atutem firmy jest pełen profesjonalizm, terminowość oraz zadowolenie kontrahenta.
Wszelkie prace wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się solidnością i starannością. Każde zadanie zlecone firmie ELRAF wykonywane jest z zasadami sztuki budowlanej i technicznej. Ponadto firma stawia na profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych, które łączą w sobie estetykę wyglądu wykonywanych prac z ceną, a inteligentna instalacja zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.
Na wszystkie wykonane prace udzielamy min. 3 lata gwarancji.

t
shop

ELRAF INSTALACJE I POMIARY ELEKTRYCZNE Rafał Runo
ul. Ciernie 36a
58-160 Świebodzice
tel. kom. 604-508-712
E-mail: rafal.runo@elraf.pl
NIP: 886-232-71-28

instalacje elektryczne, termowizja, prace pod napięciem, pomiary elektryczne, usuwanie usterek, utrzymanie ruchu, modernizacje energetyczne dla wspólnot mieszkaniowych, utrzymywanie obiektów przemysłowych, budowa sieci energetycznych, instalacje odgromowe, automatyka przemysłowa, materiały elektryczne i elektrotechniczne, systemy oddymiania i sygnalizacji p/poż